Oyun Haberleri

Diablo 4’ten Yeni Geliştirici Görüntüsü Geldi

Blizzard Entertainment, yaptığı yeni paylaşım ile Diablo 4’ten yeni geliştirici videosu yayınladı. Haberimizin içeriğinden göz atabileceğiniz görüntüde, oyun sonu safhası ile ilgili yeni bilgiler aktarılıyor. Ayrıntılar haberimizde.

Diablo IV açık beta hafta sonlarında, oyuncular oyunun erken safhasının tadına vardılar. Artık de ise geliştirici görüşleri görüntü serisinin oyunun ileri safhasını ele alan bir sonraki kısmı geldi.

Oyuncular öyküde ilerleyip oyun sonu safhalarına geçince her türlü oynayış üslubuna uygun, değerli ilerlemeler sağlayan yepisyeni birçok aktivitenin kilidini açacaklar.

İLERLEME DETAYLARI

  • Hikâyeyi bitirdikten sonra Tepe Zindanlarını tamamlayarak daha yüksek Dünya Kademesi zorluklarıyla kendinize meydan okuyun. Dünya Kademesi ne kadar yüksek olursa karakteriniz de o kadar fazla ganimet ve avantaj elde eder.
  • Mükemmeliyet Sistemi, kusursuz karakter diziliminizi eşsiz bir biçimde size mahsus kılmak ismine başlangıçtaki yetenek ağacının çok daha ötesinde geliştirmeler ve fırsatlar sunar. Oynayış stilinize nazaran hangi lütufları ve oymaları elde etmek istediğinizi belirleyip kendinize bir yol seçin.
  • Zindanlara gizlenmiş Yüzleri bularak Güç Rehberi’ni doldurun. Bu, dünyada bulunan öğeleri alıp onları daha da güçlü olan Efsanevi öğelere dönüştürmenize imkan tanıyacaktır.
  • Korunak’ta 120’den fazla zindan mevcut ve bunlardan rastgele biri Kâbus Zindanı’na dönüşebilir. Tamamlayabileceğiniz daha sıkıntı gayeler ve gayretler açmak için Kâbus Mühürleri kullanarak zindanların Kâbus versiyonlarını aktifleştirin.
  • Hikâyeyi bitirenler için Korunak’ta daha da güçlü canavarlar dolaşacak. Zulalardan büyük mükafatlar satın alırken kullanılabilecek kristalleri toplamak için Cehennem Dalgası bölgelerinde bu canavarları yenin.
  • Fısıltı Ağacı’na giderek Ölülerin Fısıltılarını toplayın. Tamamlanan her ödül avı ile oyuncular, büyük bir ödül zulası almak için ağaca geri dönebilir.
  • Kendilerini öbür oyunculara karşı sınamak isteyenler bunu Nefret Tarlaları’nda yapabilirler. Bu PvP alanında oyuncular, oyuncuya karşı oyuncu çatışmasına girebilir yahut kasabada arındırabilecekleri kristalleri toplamak için misyonlar tamamlayabilir. Arındırılmış kristallere sahipseniz sizi bekleyen mükafatlar olacak lakin Tarlalar’daki öteki herkes üzere kendinizi PvP arayışındaki oyunculara karşı kollayın.
  • Bir Canlı Hizmet oyunu olan Diablo IV çıktıktan çok sonra da güncellenmeye devam edecek.

Diablo 4’ten Yeni Geliştirici Videosu

Videoda bahsedilen mevzular hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için, resmi günlük sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)